НовиниБлагодійна організація “Асоціація випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського” запускає проєкт – серію лекцій на актуальну тему: «Особистісний розвиток під час війни в Україні»

Благодійна організація “Асоціація випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського” запускає проєкт – серію лекцій на актуальну тему: «Особистісний розвиток під час війни в Україні».

Кожна лекція стане унікальною можливістю для всіх бажаючих почути історії успіху та викликів, злетів і падінь – від провідних випускників нашого університету.

Ви дізнаєтеся:
– Про їх шлях становлення, професійну діяльність у різних сферах;
– Про ведення бізнесу до та під час повномасштабного вторгнення;
– Про те, як вони адаптували свої стратегії до нових реалій.

Після лекції буде можливість задати спікерам питання, які Вас цікавлять.

Лекції відбудуться в травні.
І ми з нетерпінням чекаємо кожного, хто прагне отримати нові знання та мотивацію для досягнення особистих цілей.

Слідкуйте за анонсами та розкладом лекцій на наших сторінках.

Якщо Ви випускник/(ця) нашого Університету, і бажаєте долучитись до «Асоціації випускників КПІ» заповніть форму – «Анкета члена Асоціації випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського».

Ми відкриті до співпраці, і впевнені, що це стане значним внеском у роботу та розвиток Університету та «Асоціації випускників».

02 Травня 2024