Проекти Звіт діяльності Асоціації випускників КПІ впродовж 2023 року

Звіт діяльності Асоціації випускників КПІ впродовж 2023 року

2023 рік був для Асоціації випускників КПІ насиченим та плідним.

В цьому році ми активно долучилися до проєкту «Озеленення КПІ», допомагаючи у висадці дерев на території університету. Спільно зі студентами та викладачами ми створили Парк вздовж вулиці Борщагівської, який став чудовим місцем для відпочинку та прогулянок. Допомогли у створенні скверу та встановленні скульптурної композиції на території КПІ.

Долучились до створення арт-об’єкту КПІстіна на вулиці Політехнічній, який є символом нашого університету та до встановлення скульптурної композиції у сквері Піонерів Авіації, яка присвячена героїзму та самовідданості наших випускників.

2023 рік став ювілейним для КПІ, і ми доклали зусиль, аби зробити його незабутнім. Асоціація випускників розробила символіку до 125-річчя Університету та організувала виготовлення ювілейної продукції у вигляді пам’ятної монети від Банкнотно-монетного двору НБУ.

І найголовніше, Асоціація продовжує допомагати ЗСУ, а саме:
передано автомобіль Volkswagen Crafter,
зібрано 32 238 грн на спорядження та дрони для захисників,
надано допомогу гуманітарному штабу КПІ,
а також спільно з Профкомом студентів КПІ та БФ підтримки Збройних Сил України “Київський політехнік” нам вдалося зібрати 46 200 грн та придбати комплект для керування FPV дроном для випускників ІХФ, які служать на південному напрямку.

🤍 Дякуємо всім, хто долучився до спільної роботи! Ваша підтримка та активність дають нам знати, що ми на правильному шляху вдосконалення нашої Alma Mater!

01 Січня 2024