Партнери Global Logic

Global Logic
Global Logic

Компанія розробник цифрових продуктів.
Інтегрує дизайнерський досвід та комплексний інжинірінг, щоб допомогти соїм клієнтам уявити їх потенційні можливості та прискорити перехід у цифровий бізнес завтрашнього дня.

Майже 20 років GlobalLogic співпрацює з компаніями усіх основних галузей для створення унікальних продуктів, поєднання людей, рішень і можливостей для бізнесу. Сьогодні, коли світ стає все більш цифровим, ставить споживача в центр кожної взаємодії, ми показуємо бізнесу, як їм краще залучати споживачів, впроваджувати інновації в межах закладених бюджетів та виводити наступне покоління цифрових продуктів і послуг на ринок у найкоротший можливий час.

GlobalLogic допомагає брендам створювати цінність протягом життєвого циклу продукту – не лише розвиваючи передові технології, але й допомагаючи перетворити раніше випущені продукти на більш релевантні для досвідчених користувачів цифрових технологій. Використовуючи методи проектування, орієнтовані на людину, висококласні інженерні навички та професійний підхід – ми допомагаємо нашим клієнтам переосмислити свій бізнес та взаємодію продуктів, розробити інноваційний продукт та послугу скоротивши термін виведення продукту на ринок.

Сайт: www.globallogic.com