Проекти Лекція від президента “Київстар” Олександра Комарова в рамках теми “Особистісний розвиток під час війни в Україні”

Лекція від президента “Київстар” Олександра Комарова в рамках теми “Особистісний розвиток під час війни в Україні”

🗒️ 30 травня в рамках серії лекцій на тему “Особистісний розвиток під час війни в Україні” до нас завітав видатний випускник КПІ, український топ-менеджер та президент компанії «Київстар» – Олександр Комаров.

🗣 Зустріч з Олександром Комаровим викликала жвавий інтерес та активну участь аудиторії. Лектор поділився своїм багатим досвідом, розповівши про свій кар’єрний шлях, подолання його командою проблеми масштабної атаки на Київстар, сприяння розвитку компанії в умовах війни та ін.

Лекція супроводжувалась динамічними обговореннями, де учасники мали можливість поставити свої запитання та отримати ґрунтовні відповіді від спікера.

💙 Асоціація випускників КПІ щиро дякує Олександру Комарову за цікаву та змістовну лекцію, а також всім учасникам за активну участь!

❕Слідкуйте за нашими соціальними мережами, щоб не пропустити наступні лекції, де ми будемо говорити з відомими випускниками КПІ про те, як зберегти стійкість, знайти ресурси для розвитку та досягти успіху в складні часи.

31 Травня 2024