Проекти ПІДТРИМКА “MILTECHSCHOOL” – проєкту Радіотехнічного факультету

ПІДТРИМКА “MILTECHSCHOOL” – проєкту Радіотехнічного факультету

За результатами конкурсного відбору для фінансової підтримки Асоціацією Випускників КПІ було відібрано декілька проєктів, один з яких – Miltech School.

🔷 Мета проєкту: створити комʼюніті, яке буде здатне надавати якісні послуги з навчання, розроблення та виготовлення систем оборонної здатності.

Під час війни потреба в фахівцях, здатних проводити кваліфіковану розробку мілітарних систем, набуває особливого значення. Отже, залучення якомога більшої кількості людей до цього напрямку – вкрай необхідне.

🔵 Необхідне обладнання: загального призначення, для електроніки та роботи з компонентами, та спеціалізоване – для зв’язку, передачі відео, а також різноманітні камери та спеціальне обладнання для БПЛА.

Мета збору – 50 000$.

Як долучитися?
🔹 Підтримати фінансово на платформі монетизації «By me a coffee».
🔹 Підтримати внеском за реквізитами Благодійної організації через Direct або відсканувавши QR-код у дописі нижче.

Доєднатись можуть всі бажаючі: студенти, випускники, працівники та всі небайдужі, які готові працювати на благо нашої країни.

Разом нам буде легше втілити цей проєкт у життя. Запрошуємо всіх долучитися!

29 Травня 2024