НовиниЛітня школа Sikorsky Challenge Junior стартувала

Літня школа Sikorsky Challenge Junior стартувала

Політехніки втілюють свої креативні ідеї в життя. У КПІ стартує літня стартап-школа Sikorsky Challenge Junior.

Двадцять студентів із різних курсів і факультетів Київської політехніки прокачають свої скіли з креативного менеджменту, маркетингу й бізнес-планування.

Перетворювати проєкти на готові стартапи впродовж двох тижнів КПІшникам допомагатимуть досвідчені ментори з Ізраїлю, США та інноваційної екосистеми Sikorsky Challеnge.

Олексій Струцинський, директор інноваційного холдингу Sikorsky Challеnge, запевняє: «Багато хто вважає, що стартап — це просто класний продукт, проєкт, команда, що провадить комерційну діяльність. Насправді це не так, бо в кожній інноваційній ідеї обов’язково має бути соціальна складова, що приносить безумовну користь її користувачеві».

Найкреативніші ідеї та інноваційні стартапи вже цього року зможуть взяти участь у XII Конкурсі інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2023.

31 Липня 2023